Girona - Rayo Vallecano, wynik meczu - 3-0

W niedawnym starciu w ramach 26. kolejki La Ligi, drużyna Girony podejmowała u siebie rywala - Rayo Vallecano. Mecz, który odbył się 26 lutego o godzinie 20:00 na Estadi Municipal de Montilivi, zakończył się pewnym zwycięstwem gospodarzy 3-0. Pomimo bezbramkowego wyniku na przerwę, ostatecznie to Girona okazała się zdecydowanie skuteczniejsza. Przeczytaj dalszy przebieg tej rywalizacji!

Relacja z meczu Girona - Rayo Vallecano

Dzisiaj na Estadi Municipal de Montilivi odbył się emocjonujący mecz piłki nożnej pomiędzy drużynami Girona i Rayo Vallecano. Starcie to miało miejsce w ramach 26. kolejki La Liga. Sędzią głównym spotkania był Ricardo De Burgos Bengoetxea z Hiszpanii. Mimo początkowego remisu, ostatecznie to gospodarze okazali się lepsi, wygrywając 3-0.

Sprawozdanie z meczu:

Minuta 52' - Pierwsza bramka padła dzięki V. Tsyhankov, który świetnie wykorzystał okazję i wpakował piłkę do siatki, asystując Miguelowi Gutiérrezowi. Girona objęła prowadzenie 1-0, wzbudzając entuzjazm wśród kibiców. Minuta 54' - Pierwsza żółta kartka w meczu trafia do Aleix García, zawodnika Girony, za faul. Minuta 65' - Ismaila Ciss z Rayo Vallecano otrzymuje żółtą kartkę od sędziego za brutalne wejście. Minuta 73' - Miguel Crespo dostaje żółtą kartkę, zbliżając się do nich niebezpiecznie. Minuta 75' - Josep Chavarría z kolejną zuchwałością otrzymuje żółtą kartkę, zbliżając się do swojej drugiej. Minuta 76' - Dramatyczna sytuacja, Josep Chavarría z Rayo Vallecano dostaje drugą żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną. Goście muszą kontynuować mecz w dziesiątkę. Minuta 81' - Kike Pérez otrzymuje żółtą kartkę, a emocje na boisku narastają. Minuta 85' - Yan Couto z Girony również zasila listę zawodników z żółtymi kartkami w tym meczu. Minuta 90' - Sávio staje się bohaterem, zdobywając dwie bramki dla Girony w ostatnich minutach meczu. Najpierw asystował Pablo Torre, a następnie sam wpisał się na listę strzelców, asystując Yanowi Couto, ustalając wynik na korzyść gospodarzy 3-0.

Po emocjonującym spotkaniu, Girona odnosi zwycięstwo zdecydowanie pokonując Rayo Vallecano 3-0. Atmosfera na stadionie była niesamowita, a kibice mieli okazję obserwować wiele emocji i wspaniałych akcji. Następne mecze obu drużyn zapowiadają się interesująco, a zwycięstwo Girony na pewno doda jej pewności siebie przed kolejnymi wyzwaniami w La Liga.